Shou.pl

Piszemy o branży technologicznej, testujemy, recenzujemy i opisujemy najnowsze rozwiązania internetowe.

Sklepy internetowe na Magento – kto korzysta z tej platformy?

Sklepy internetowe na Magento – kto korzysta z tej platformy?

Magento pozwala na stworzenie bardzo rozbudowanego, jak i prostego sklepu internetowego. Szeroki zakres funkcjonalności i zaawansowany system analityczny pozwala efektywnie zarządzać działalnością, dzięki czemu CMS Magento to lider na rynku e-commerce.

Jakie sklepy internetowe oparte są właśnie o to oprogramowanie?

4F

Wdrożenie sklepu 4F było jednym z większych projektów zaimplementowanych w Europie Środkowej w 2017 roku. Sklep 4F oferuje odzież damską, męską i dziecięcą oraz akcesoria sportowe. Dzięki wdrożeniu na Magento, sklep może realizować dużą liczbę zamówień i płynnie obsługiwać wszystkich kupujących.

4f sklep polska

Castorama

Jeszcze nie tak dawno, Castorama działała na prostym systemie zarządzania treścią i nie prowadziła e-sklepu. Obecnie, sklep oparty na Magento pozwala przeglądać dziesiątki tysięcy produktów na stronie i kupować je, mając kilka metod płatności do wyboru. Sklep Castoramy online miesięcznie odwiedza około 7 milionów użytkowników.

castorama polska na magento

Super-Pharm

Strona sieci została zaprojektowana w przejrzysty sposób dla użytkownika, by mógł szybko dokonać zakupu produktów z kategorii, która go interesuje. Podczas procesu zakupów w koszyku dodano możliwość rejestracji, o którym informuje specjalny komunikat. W witrynie Super-Pharm wdrożono kilka istotnych funkcji, jak np. integracja z porównywarką cenową Ceneo, programem lojalnościowym i systemem informującym o stanach magazynowych.

apteka superpharm pl na magento

Semilac

Semilac, czyli jedna z najbardziej popularnych marek lakierów hybrydowych i kosmetyków w Polsce potrzebowała narzędzia, które pozwala wydajnie obsługiwać tysiące zamówień. Magento to platforma, która umożliwia obsługę takiego ruchu, a dodatkowo pozwala na innowacyjne sposoby prezentacji z wykorzystaniem lakierów.

sklep magento semilac

Solar

Rosnące oczekiwania klientów wobec sklepu internetowego Solar spowodowały, że witryna została przeniesiona na Magento 2 i krótko po tym otrzymała nagrodę za najlepsze wdrożenie sklepu w oparciu o ten skrypt. Strona sklepu pozwala na realizację celów marketingowych, a samo wdrożenie zwiększyło sprzedaż na urządzeniach mobilnych o 483%.

sklep solar pl

 

1 komentarz do “Sklepy internetowe na Magento – kto korzysta z tej platformy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę