Shou.pl

Piszemy o branży technologicznej, testujemy, recenzujemy i opisujemy najnowsze rozwiązania internetowe.

Sklepy na PrestaShop – 4 ciekawe wdrożenia

Sklepy na PrestaShop – 4 ciekawe wdrożenia

PrestaShop to jeden z najpopularniejszych systemów ecommerce klasy Open Source. CMS który powstał w 2008 roku, przez lata budował swoją popularność oraz zaufanie i w 2020 roku jest uznawany za jedno z najlepszych rozwiązań dla średniej klasy sklepów internetowych. Rozwiązanie all-in-one z szeroką ilością modułów rozszerzających funkcjonalności spowodowało, że coraz więcej znanych firm decyduje się na ten system. W artykule przedstawimy kilka ciekawych wdrożeń opartych właśnie o PrestaShop.

Monsieurchaussure.com

Monsieur Chaussure to bardzo popularny we Francji sklep z wysokiej jakości obuwiem i akcesoriami. Sklep bardzo rozbudowany i wykorzystuje na wiele akspektów możliwości Prestashop. Projekt stworzony w klimacie minimalistycznym z wykorzystaniem klasycznej kolorystyki bieli i czerni. Bardzo mocno zainwestowano w sklepie w crosseling – na każdym kroku możemy sugerowane nam są powiązane produkty. Warto zwrócić uwagę na przyklejone na samej górze menu w wersji Desktop, które znacznie ułatwia nawigowanie po witrynie.

Onlyhangers.com

Przykład wysoce wyspecjalizowanego sklepu z ofertą.. wieszaków. Ten amerykański sklep jest przykładem prostoty i intuicyjności w projektowaniu. Design strony bazuje na intensywnych kolorach zestawionych z bielą.

Visiofactory.com

Sklep pochodzący z Francji, czyli z kraju z którego wywodzi się Prestashop. Na pierwszy rzut oka prosty i przejrzysty sklep, jednak jeśli spędzimy chwilę czasu to zauważymy, że jednak czujemy sie tutaj luksusowo. Taki zapewne był cel, ponieważ ceny w sklepie nie należą do najmniejszych. Przyjemna nawigacja mimo rozbudowanej witryny jest jednym z elementów na który musimy zwrócić uwagę!

Villadecor.pl

Na koniec przykład z naszego podwórka. Villadecor to oryginalny sklep z dekoracjami i wyposażeniem wnętrz. Piękne produkty, bogata oferta i rozbudowane drzewo kategorii pokazuje, że można z PrestaShop stworzyć klimatyczny sklep w każdej branży. Warto odwiedzić sklep, aby sprawdzić kilka unikalnych rozwiązań jak na standardy PrestaShop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę